Echipa masculină a început pregătirea de iarnă în data de 19 ianuarie, cu obiectiv clar: calificarea la barajul de promovare în Liga 3.
În această perioadă am programat o serie de 5 meciuri amicale, menite să consolideze relațiile de joc și să ofere minute importante atât jucătorilor experimentați, cât și juniorilor din lot.

📌 Rezultatele meciurilor de pregătire:
•08.02 vs Minerul Rodna – 2-4
•14.02 vs Bontida – 2-2
•15.02 vs Nireș – 3-6 (meci în care am utilizat majoritatea jucătorilor juniori)
•18.02 vs Unirea Dej – 0-1
•28.02 urmează partida cu Rapid Jibou
Începând cu 08 martie, intrăm în seria meciurilor oficiale, odată cu partida din Cupă, adversarul urmând să fie anunțat.

📅 Program competițional:
•14.03 – debut în retur, etapa a 4-a, în deplasare la Sănătatea Cluj
•21.03 – meci pe teren propriu cu Mihai Viteazu
•Urmează 3 deplasări consecutive:
• Sporting Cluj
• Viitorul Mihai Georgescu
• ultima etapă din sezonul regulat, la Viișoara
După încheierea sezonului regulat, vom începe seria meciurilor din play-off.
Vom reveni în curând cu informațiile exacte privind datele, orele și locațiile fiecărei partide.
Hai, Oli! 💙💛




